Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Vital Heynen: To pierwszy taki obóz w moim trenerskim życiu

Vital Heynen: To pierwszy taki obóz w moim trenerskim życiu

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Wszyscy są zdrowi – to była najważniejsza wtorkowa informacja, jaką przekazały rano służby medyczne. Następnie odbyło się spotkanie z zawodnikami dotyczące planów na zgrupowanie męskiej kadry, które rozpoczęło się wczoraj w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale.

– Ten obóz będzie wyjątkowy – podkreślił trener męskiej reprezentacji Vital Heynen i zapowiedział integrację, budowę grupy, spokojne wejście w trening oraz bieżąca reakcja na rozwój wydarzeń. Odbył się popołudniowy trening na siłowni z delikatnym programem.Damian Wojtaszek mówił o dobrych stronach pandemii koronawirusa. – Miałem okazję odpocząć, spędzić czas z rodziną. Bardzo tego potrzebowałem. Dni płynęły mi tak szybko, że nawet nie zauważyłem jak minęły dwa miesiące. Czuję się wypoczęty i głodny treningów, cieszę się ze spotkania z chłopakami – powiedział.

– Dobrze, że spokojnie wchodzimy w trening. Po takiej długiej przerwie trzeba być bardzo ostrożnym, ryzyko odniesienia kontuzji jest dużo większe niż normalnie – podkreślał kapitan reprezentacji Michał Kubiak.

Zdaniem trenera Vitala Heynena ten obóz będzie wyjątkowy. – Będziemy dostosowywać treningi do samopoczucia siatkarzy, reagować na ich możliwości i potrzeby. To będzie taki pierwszy obóz w moim trenerskim życiu. Kolejne zgrupowanie zorganizujemy już na normalnych zasadach. Będziemy wykonywać zaplanowany program dotyczący ćwiczeń i obciążeń treningowych – zaznaczył polski szkoleniowiec.

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę