Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Visła pozostanie sponsorem bydgoskich siatkarzy

Visła pozostanie sponsorem bydgoskich siatkarzy

fot. bydgoszcz.pl

Bydgoska drużyna może w spokoju przygotowywać się do sezonu i walczyć o powrót do Plus Ligi. Po wcześniejszych deklaracjach władz Bydgoszczy o podtrzymaniu finansowania dla siatkarzy, teraz główny sponsor potwierdził, że nadal będzie wspierał drużynę.

– Prace nad zbudowaniem odpowiedniego budżetu, aby utrzymać jakość sportową, trwały w klubie już od lutego – mówi Wojciech Jurkiewicz, prezes klubu. – Po rozmowach ze sponsorami mieliśmy na początku marca pewność, że niemal wszyscy nadal będą wspierać męską siatkówkę w Bydgoszczy. Niestety, bardzo dynamicznie rozwijająca się pandemia koronawirusa mocno skomplikowała zarówno zakończenie rozmów, jak i zmieniła biznesową sytuację w wielu firmach. Musieliśmy rozmowy o dalszym wsparciu odłożyć w czasie i cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Po przerwie wróciliśmy do rozmów o wspólnej przyszłości z Bydgoską Hurtownią Narzędzi Visła i zarządem Grupy Profix. Efektem tych rozmów jest nowa umowa na nadchodzący sezon z możliwością jej przedłużenia w przypadku awansu do Plus Ligi – dodaje szef bydgoskiego klubu.

Klub pozyskał najbardziej wartościowego zawodnika I ligi, przyjmującego Patryka Łabę, jest to pierwszy transfer zespołu znad Brdy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved