Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Visła pozostanie sponsorem bydgoskich siatkarzy

Visła pozostanie sponsorem bydgoskich siatkarzy

fot. bydgoszcz.pl

Bydgoska drużyna może w spokoju przygotowywać się do sezonu i walczyć o powrót do Plus Ligi. Po wcześniejszych deklaracjach władz Bydgoszczy o podtrzymaniu finansowania dla siatkarzy, teraz główny sponsor potwierdził, że nadal będzie wspierał drużynę.

– Prace nad zbudowaniem odpowiedniego budżetu, aby utrzymać jakość sportową, trwały w klubie już od lutego – mówi Wojciech Jurkiewicz, prezes klubu. – Po rozmowach ze sponsorami mieliśmy na początku marca pewność, że niemal wszyscy nadal będą wspierać męską siatkówkę w Bydgoszczy. Niestety, bardzo dynamicznie rozwijająca się pandemia koronawirusa mocno skomplikowała zarówno zakończenie rozmów, jak i zmieniła biznesową sytuację w wielu firmach. Musieliśmy rozmowy o dalszym wsparciu odłożyć w czasie i cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń. Po przerwie wróciliśmy do rozmów o wspólnej przyszłości z Bydgoską Hurtownią Narzędzi Visła i zarządem Grupy Profix. Efektem tych rozmów jest nowa umowa na nadchodzący sezon z możliwością jej przedłużenia w przypadku awansu do Plus Ligi – dodaje szef bydgoskiego klubu.Klub pozyskał najbardziej wartościowego zawodnika I ligi, przyjmującego Patryka Łabę, jest to pierwszy transfer zespołu znad Brdy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn

źródło: Express Bydgoski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę