Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Uraz przyjmującego LUK Lublin

Uraz przyjmującego LUK Lublin

fot. lkpslublin.pl

LUK Lublin poinformował, że w najbliższych tygodniach będzie musiał sobie radzić bez jednego z przyjmujących. Urazu barku doznał bowiem Jakub Peszko. – W najbliższych tygodniach w naszym zespole zabraknie Jakuba Peszko, którego czeka rehabilitacja związana z urazem barku. Trzymamy kciuki za udaną rehabilitację. Kuba wrócisz silniejszy – napisano na łamach mediów społecznościowych beniaminka PlusLigi.

Jakub Peszko dołączył do zespołu z Lublina przed sezonem 2020/2021. Przyjmujący wystąpił jednak tylko w dwóch meczach, w których zdobył 20 punktów. Podczas starcia z MCKiS-em Jaworzno doznał kontuzji. Pozostałą część sezonu spędził na rehabilitacji po urazie stawu kolanowego. Klub po awansie do PlusLigi zdecydował się przedłużyć z nim kontrakt. – Kuba już w okresie przygotowawczym do poprzedniego sezonu potwierdzał potencjał, który skłonił nas do zaproponowania mu współpracy. Jego kontuzja była dla nas ciosem, który wymusił nadzwyczajne działania. Cieszę się, że mógł wracać do zdrowia w spokoju. Wierzę, że walka z kontuzją uczyniła go silniejszym – komentował decyzję wiceprezes Maciej Krzaczek.W obecnym sezonie Jakub Peszko pełni rolę zmiennika. Dotychczas podczas sześciu meczów pojawiał się na boisku w 12 setach, zdobywając 4 punkty. Przez jakiś czas trener Dariusz Daszkiewicz nie będzie mógł korzystać z tego przyjmującego. Jak poinformował klub siatkarz doznał urazu barku. – W najbliższych tygodniach w naszym zespole zabraknie Jakuba Peszko, którego czeka rehabilitacja związana z urazem barku. Trzymamy kciuki za udaną rehabilitację. Kuba wrócisz silniejszy – napisano na łamach mediów społecznościowych LUK Lublin.

Beniaminek PlusLigi w ostatniej kolejce po tie-breaku pokonał Cuprum Lubin. Obecnie podopieczni trenera Daszkiewicza z ośmioma punktami na koncie plasują się na 9. miejscu w tabeli.

źródło: inf. własna, LUK Lublin - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę