Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Thomas Jaeschke na celowniku ZAKSY?

Thomas Jaeschke na celowniku ZAKSY?

Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi Kamila Semeniuka w ekipie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Włoskie media donoszą, że następcą siatkarza reprezentacji Polski na pozycji przyjmującego może zostać Thomas Jaeschke.

Przypomnijmy – Kamil Semeniuk po wielu latach odszedł z PlusLigi i postanowił kontynuować swoją karierę we Włoszech, a konkretniej w Perugii. ZAKSA nie zakontraktowała jeszcze następcy podstawowego przyjmującego. Być może nowym siatkarzem mistrzów Polski zostanie Thomas Jaeschke, o czym donosi Gian Luca Pasini.Amerykański siatkarz niemieckiego pochodzenia grał już w przeszłości w PlusLidze, broniąc barw Asseco Resovii Rzeszów. Ostatnie lata spędził we Włoszech, grając w ekipach Calzedonia Werona oraz Allianz Milano. Od 2015 roku jest reprezentantem USA.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę