Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Środkowa przeniosła się z Radomia do Piły

Środkowa przeniosła się z Radomia do Piły

fot. Michał Szymański

Po trzech sezonach spędzonych w Radomce Sonia Kubacka zdecydowała się na opuszczenie radomskiego klubu. 24-letnia środkowa w nadchodzącym sezonie reprezentować będzie barwy Enei PTPS Piła.

Sonia Kubacka swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w klubie Culmen Chełmno, następnie przeniosła się do Jokera Świecie. W sezonie 2017/2018 przeniosła się do pierwszoligowej E.Leclerc Radomki Radom, z którą awansowała do ekstraligi.Zdecydowałam się na dołączenie do zespołu Enei PTPS ze względu na to, że chcę dalej się rozwijać i zdobywać doświadczenie, a najlepiej robić to w drużynie, która jest ambitna i waleczna – tłumaczy decyzję środkowa. – Mam nadzieję, że pod okiem trenera Zawieracza podniosę poziom swoich umiejętności, a jako drużyna pokażemy się z jak najlepszej strony. Znam większość dziewczyn, z niektórymi z nich grałam i wierzę, że będziemy w stanie po raz kolejny sprawić niespodziankę tak jak zrobiły to siatkarki z Piły w poprzednim sezonie.

Sonia Kubacka jest trzecią środkową bloku, która reprezentować będzie barwy Enei PTPS-u Piła w sezonie 2020/2021, wcześniej pilski klub poinformował o pozostaniu na kolejny sezon Gabrieli Ponikowskiej i Judyty Gawlak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w Tauron Lidze

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved