Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Spokój i kawa. ŁKS Łódź wraca na właściwe tory?

Spokój i kawa. ŁKS Łódź wraca na właściwe tory?

Od pierwszego momentu, w którym stery w łódzkim zespole przejął prezes Hubert Hoffman, da się zauważyć jak bardzo jest on zaangażowany emocjonalnie w życie drużyny. Początek sezonu nie był wymarzony w wykonaniu jego drużyny, a pojawiły się też spekulacje, łączące trenera Alessandro Chiappiniego z Serie A. Wygląda na to,że do odejścia z ŁKS-u nie dojdzie. W sobotę w jednej z kawiarni w Łodzi doszło do spotkania prezesa Hoffmana i szkoleniowca ŁKS-u Commerceon Łódź.

 

FALSTART W LIDZE MISTRZÓW i mikrofon w dłoń

Pierwsze tygodnie nowego sezonu TAURON Ligi i Ligi Mistrzyń nie były udane dla zespołu z Łodzi. Po porażce z niżej notowaną CS Volei Alba Blaj mikrofon w swoją dłoń wziął prezes Hubert Hoffman. Wyniki drużyny wpłynęły na mocną i bardzo emocjonalną reakcję prezesa ŁKS-u Commercecon Łódź,  do której odnosiliśmy się tutaj

Od kilku dni włoskie media spekulują, że ze względu na tamtą sytuację trener Alessandro Chiappini opuści ŁKS Commercecon Łódź. Jego osobą wyraził zainteresowanie klub z Serie A, Volley Bergamo.

Słowa łódzkiego prezesa po bolesnej porażce można interpretować w różny sposób. Kontakty na linii prezes – trener są jednak bardzo dobre. Wiadomo jednak, że faktycznie włodarze VolleyBergamo 1991 kontaktowali się z Alessandro Chiappinim. Zespół z Lombardi zajmuje w tej chwili przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do zmiany trenera w ŁKS Commercecon Łódź na pewno nie dojdzie, o czym świadczy ostatnie spokojne spotkanie na najwyższym szczeblu ŁKS-u.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved