Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Skandal w Malezji, trener policzkował młode siatkarki

Skandal w Malezji, trener policzkował młode siatkarki

fot. Klaudia Piwowarczyk

Skandaliczne wieści dochodzą z Malezji, gdzie rozgrywane były młodzieżowe mistrzostwa kraju w siatkówce. W mediach społecznościowych prowadzona była transmisja z wydarzenia. Podczas jednego z meczów kamery zarejestrowały szkoleniowca, który dwie ze swoich zawodniczek uderzył otwartą ręką w twarz. Mowa o dziewczynkach w wieku co najwyżej 14 lat.

Skandaliczny incydent został zauważony przez władze kraju, które już zapowiedziały, że będą wyjaśniać sprawę.  Stawką meczu, w którym doszło do incydentu były brązowe medale mistrzostw Malezji do lat 14.  Kiedy pierwsza z ekip prowadziła w pierwszym secie 16:11, zawodniczki zeszły na przerwę na żądanie. Dwie z nich, które stały najbliżej rosłego trenera, zostały spoliczkowane.  Reakcja dziewczynek pokazuje, że raczej nie była to pierwsza tego typu sytuacja. 

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę