Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Serbowie bez swojego kapitana

Serbowie bez swojego kapitana

fot. LUMIKA Anna Klepaczko

Nemanja Petrić, kapitan reprezentacji Serbii, nie miał do tej pory okazji wystąpić w meczach mistrzostw Europy. Okazało się, że doświadczony przyjmujący ma problemy ze zdrowiem. Sztab szkoleniowy serbskiego zespołu narodowego postanowił odesłać zawodnika na leczenie do Belgradu. Ma ono jednak trwać na tyle krótko, aby zawodnik powrócił do Polki na kolejne etapy rywalizacji.

Serbowie są grupowymi rywalami Polaków. Jak dotąd ponieśli tylko jedną porażkę, właśnie w meczu przeciwko biało-czerwonym. W ostatnim meczu grupowym z Portugalią, wygranym przez Serbów 3:1, w składzie meczowym zabrakło już Petricia.Wiadomo, że kapitana zabraknie również w spotkaniu z Grecją. Nemanja Petrić, zgodnie z decyzją sztabu szkoleniowego, wyjechał na kilka dni do Belgradu. Tam ma poddać się terapii i wyleczyć z drobnej kontuzji. Przyjmujący ma być gotowy do gry w kolejnych etapach rywalizacji w mistrzostwach Europy.

źródło: inf. własna, ossb.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę