Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Reprezentant Polski odchodzi z Resovii

Reprezentant Polski odchodzi z Resovii

fot. Klaudia Piwowarczyk

Można było przypuszczać, że informacje jakoby w Rzeszowie miało w przyszłym sezonie grać trzech rozgrywających, są raczej mało realne do wprowadzenia w życie. Mówiło się, że w podkarpackim klubie będzie występować Fabian Drzyga, Marcin Komenda i Paweł Woicki. Wiemy już, że tak się nie stanie. 

Dwa tygodnie temu z wypowiedzi menadżera Komendy, Jakuba Malke można było wywnioskować, że zatrudnienie Drzyzgi przez Resovię zmienia plany jego klienta. Dotychczasowy siatkarz Resovii liczył na grę w pierwszym składzie, a ściągnięcie rozgrywającego Lokomotiwu Nowosybirsk było wyraźnym sygnałem, że klub ma nieco inne spojrzenie na tę sytuację.Malke podkreślał, że zakontraktowanie Drzyzgi zaskoczyło jego reprezentacyjnego kolegę i nastąpiło w momencie, kiedy sytuacja na rynku transferowym była już mniej korzystna dla Marcina Komendy, który mógłby znaleźć wtedy miejsce chociażby w warszawskiej Vervie.

Wygląda jednak na to, że Marcin Komenda znalazł nowego pracodawcę, bo menedżer rozgrywającego poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego klient rozwiązał kontrakt z Resovią. Co za tym idzie już w najbliższym czasie zapewne poznamy klub, w którym zagra Komenda.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Plusligi

źródło: inf. własna, twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved