Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Juniorki młodsze na remis w sparingach z Czechami

Juniorki młodsze na remis w sparingach z Czechami

fot. Natalia Grabarczyk

Kadra juniorek młodszych przygotowuje się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem  do zaplanowanych na 20-29 września w meksykańskim Durango mistrzostw świata. W trakcie zgrupowania, które zakończy się 2 września, rozgrywane są mecze z rówieśniczkami z Czech.  W pierwszym z nich biało-czerwone uległy rywalkom 1:3. W drugim po tie-breaku okazały się lepsze od rywalek.

W poniedziałek oba zespoły zagrały treningowo osiem tie-breaków, z których polskie siatkarki wygrały pięć. – Być może dobra wczorajsza gra trochę uśpiła mój zespół. Zawodniczki wyszły dziś na boisko zbyt pewne siebie i popełniły 38 błędów – krótko podsumował środowe spotkanie trener reprezentacji Polski U-17 Andrzej Peć.W mecz lepiej weszły przyjezdne. W inauguracyjnej partii wygrały do 23, a w kolejnej pokonały Polki do 20. W trzeciej odsłonie podopieczne Andrzeja Pecia przebudziły się i tym razem to one były górą, wygrywając z Czeszkami 25:19. Kolejna partia okazała się jednak ostatnią. Ekipa gości triumfowała w niej do 21.

środa, 01.09:
Polska – Czechy 1:3
(23:25, 20:25, 25:19, 21:25)

Skład reprezentacji Polski: Lenik, Staniszewska (21), Brzoza, Moszyńska, Kecher, Janicka, Łyduch (libero) oraz Bujnarowska, Zagumny, Pietrzak, Łagida (12), Wacławczyk, Jankowska, Stambrowska (9)

czwartek, 02.09:
Polska – Czechy 3:2
(21:25, 25:16, 24:26, 25:21, 15:13)

Skład reprezentacji Polski: Lenik (17 pkt), Staniszewska (16), Brzoza, Kecher, Janicka, Jankowska, Kubas (L) oraz Pietrzak (15), Bujnarowska, Zagumny, Łagida, Kempfi, Wacławczyk, Jankowska, Moszyńska, Stambrowska

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę