Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Hain: Nie o to mieliśmy grać

Piotr Hain: Nie o to mieliśmy grać

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Wszyscy chcieliśmy, aby ten sezon ułożył się dla nas inaczej, jednak jest, jak jest. Trzeba się zmobilizować, wygrać mecz w Gdańsku i zająć to piąte miejsce, bo jeżeli już gramy o coś, to oczywiście lepiej zająć piąte miejsce niż szóste – powiedział przed ostatnim meczem w sezonie środkowy Asseco Resovii Rzeszów Piotr Hain.

Asseco Resovia Rzeszów rywalizuje o 5. miejsce na koniec sezonu z Treflem Gdańsk. W pierwszym spotkaniu, które rozgrywane było w Rzeszowie, gospodarze wygrali 3:1. 8 kwietnia w Gdańsku rozegrany zostanie rewanż. Jeśli po nim w dwumeczu będzie 1:1 o ostatecznej klasyfikacji zdecyduje złoty set. – Parę razy w swojej karierze grałem już o takie zaszczytne miejsca. No cóż, na pewno nie gra się łatwo. Tym bardziej ciężko się zebrać, jeżeli jest się zespołem mającym większe aspiracje, które zostały brutalnie zweryfikowane. Wszyscy chcieliśmy, aby ten sezon ułożył się dla nas inaczej, jednak jest, jak jest. Trzeba się zmobilizować, wygrać mecz w Gdańsku i zająć to piąte miejsce, bo jeżeli już gramy o coś, to oczywiście lepiej zająć piąte miejsce niż szóste. Nie ma jednak co ukrywać, że trzeba z siebie wykrzesać jakąś dodatkową motywację, bo nie o to mieliśmy grać – przyznał Piotr Hain.Ze względu na pandemię mecze rozgrywały się bez udziału kibiców. – Parę razy grałem na Podpromiu pełnym kibiców, ale po drugiej stronie siatki. Wiem, jaka tu potrafi być atmosfera. Jestem w stanie sobie wyobrazić, co może czuć zawodnik, który gra w barwach Resovii i ma za sobą tę biało-czerwoną armię. Sezon był, jaki był, ale cieszymy się, że się odbył, bo z dużą dozą prawdopodobieństwa, graniczącą z pewnością, wyłonieni zostaną medaliści, zostaną rozdane medale, poznamy drużyny, które zagrają w europejskich pucharach i z tego się cieszmy. Czas dla wszystkich jest trudny i musimy patrzeć na to, co jest, na zasadzie szklanki do połowy pełnej, a nie pustej. Oczywiście, szkoda że nie ma kibiców, ale cieszmy się, że gramy, że to wszystko się kręci i nie zostaliśmy zatrzymani, jak niektóre inne dyscypliny – powiedział środkowy Asseco Resovii Rzeszów.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę