Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Piotr Brodawka trenerem drugoligowego KSZO

fot. KSZO SMS Ostrowiec Św.

Piotr Brodawka – trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego będzie trenerem siatkarek KSZO SMS w nowym, drugoligowym sezonie. Pracami klubu kierował będzie prezes Mariusz Rokita. Drugoligowy zespół ma wzmocnić się czterema zawodniczkami, m.in. na pozycji środkowej, przyjmującej i atakującej

Piotr Brodawka ma 30 lat. Jest wychowankiem GUMP Ostrowiec, byłym siatkarzem STS Skarżysko, Farta i Effectora Kielce. W sezonach 2015/2016 i 2016/2017 pełnił rolę statystyka orlenligowej drużyny siatkarek KSZO. Był także II trenerem zespołów Dafi Społem Kielce i Buskowianki Kielce.Piotr Brodawka będzie także pełnił rolę trenera koordynatora w sportowym, ściśle kooperującym ze sobą tworze sportowym KSZO i SMS. System szkolenia obu klubów zmierza do tego, że do rozgrywek zgłoszony zostanie także zespół w III lidze świętokrzyskiej. Nic dziwnego, bo 2/3 zawodniczek klubu będą stanowiły uczennice SMS. Drużyna ma trenować w hali przy ulicy Świętokrzyskiej, w której rozgrywała też będzie mistrzowskie spotkania.

Pracami klubu kierował będzie prezes Mariusz Rokita. Funkcję dyrektora klubu wypełniał będzie Dawid Ogórek. Jak informuje Gazeta Ostrowiecka, trwają rozmowy z dotychczasowymi i nowymi sponsorami. Przypomnijmy, że nie tak dawno klub otrzymał 91 tys. zł z kasy miejskiej na realizację zadań gminy w zakresie upowszechniania piłki siatkowej.

Klub będzie także współpracował z Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości, oferując zawodniczkom, przy okazji gry w KSZO SMS, wartościowe studia na ostrowieckiej uczelni. Drugoligowy zespół ma wzmocnić się czterema zawodniczkami, m.in. na pozycji środkowej, przyjmującej i atakującej. Obecnie drużyna jest bliska sfinalizowania umów z dwoma, nowymi i doświadczonymi zawodniczkami.

źródło: Gazeta Ostrowiecka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved