Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Paweł Malicki rozstaje się z Gwardią

Paweł Malicki rozstaje się z Gwardią

fot. Daria Przytyk - Cuprum Lubin

W nowym miejscu na Dolnym Śląsku swoją siatkarską drogę będzie kontynuował Paweł Malicki. Dotychczasowy rozgrywający eWinner Gwardia Wrocław po ponad półrocznym okresie pracy rozstaje się z klubem, którego jest wychowankiem.

Sezon 2020/21 był dla Malickiego szansą do debiutu w TAURON 1. Lidze. Dwudziestodwulatek na boisku pojawiał się jednak sporadycznie, będąc głównie zmiennikiem Mateusza Biernata. Malicki łącznie zagrał w 11 meczach, akcentując swoją obecność w 19 setach rozgrywanych przez Gwardzistów.– Wspólnie z zarządem i trenerami postanowiliśmy, że resztę sezonu spędzę w innym zespole. Chciałbym podziękować wszystkimi kibicom oraz członkom drużyny za współpracę zarówno na boisku, jak i poza nim. Mam nadzieję, że już niedługo zobaczymy się wspólnie w Hali Orbita i będę miał szansę ponownie zagrać w Gwardii – mówi Paweł Malicki.

Były rozgrywający wrocławskiej drużyny sezon będzie kontynuował w jednym z dolnośląskich klubów. Najprawdopodobniej będzie to drużyna występująca w rozgrywkach drugoligowych. Co istotne, Malicki będzie miał więcej okazji do gry, co powinno pozytywnie wpłynąć na jego dalszy rozwój siatkarski.

– To nie było łatwe, bo Paweł mocno pracował, żeby dalej być z nami. Zrozumiał jednak, że potrzebuje jeszcze czasu i doświadczenia płynącego z regularnej gry. Przed sezonem postawiłem na tego chłopaka i nadal uważam, że Paweł ma spory potencjał. On jeszcze wróci do Gwardii i będzie cieszył kibiców swoją grą. Dodam też, że pokazał ogromną klasę, rozumiejąc potrzeby drużyny w dalszej części sezonu. Dziękuję za jego pracę dla zespołu i życzę powodzenia w nowym miejscu – ocenia trener Krzysztof Janczak.

eWinner Gwardia Wrocław po odejściu Malickiego ma dwójkę siatkarzy na pozycji rozgrywającego. Do Mateusza Biernata dołączył bowiem niedawno Sebastian Matula. 

źródło: eWinner Gwardia Wrocław - materiał prasowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę