Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Nowy libero w Aniołach Toruń i trener w ZAKSIE

Nowy libero w Aniołach Toruń i trener w ZAKSIE

fot. Klaudia Piwowarczyk

Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla Mateusz Podborączyński został nowym libero II-ligowego zespołu CUK Anioły Toruń. Z kolei w ZAKSIE Strzelce Opolskie na stanowisku pierwszego szkoleniowca zobaczymy Dawida Krupę.

Mateusz Podborączyński pomimo wieku jest już niezwykle doświadczonym zawodnikiem. W ostatnich dwóch sezonach regularnie występował na parkietach TAURON 1. Ligi w zespołach z Częstochowy i Białegostoku. W swojej karierze ma również mistrzowski sezon w zespole z IBB Polonia London Volleyball Club. – Grę Podborączyńskiego charakteryzuje wielka ambicja. Żadna piłka nie jest dla niego stracona! – opisał swojego nowego zawodnika klub z Torunia.W ZAKSIE Strzelce Opolskie pierwszym trenerem został Dawid Krupa. To trener grup młodzieżowych, który właściwie od pierwszego dnia jest integralną częścią projektów ZAKSY Strzelce Opolskie oraz Akademia Siatkówki AS. Absolwent AWF-u Katowice, trener siatkówki i statystyk, który fachu uczył się od sztabu najlepszej drużyny w Europie – Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Z projektem ZAKSY Strzelce Opolskie jestem związany już od wielu lat. Bardzo cieszę się z szansy, którą otrzymałem. Powierzone zadanie będzie dla mnie wielkim wyzwaniem, ale wiem, że dam z siebie 100 procent. Jestem przekonany, że skład, który udało nam się skompletować, stanie na wysokości zadania! Chłopaki udowodnią na co ich stać, a nasz sztabowy „full” wyciągnie niejednego asa z rękawa” – zapowiada Dawid Krupa.

źródło: Anioły Toruń - Facebook, ZAKSA Strzelce Opolskie

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę