Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowy kontrakt Pauliny Maj-Erwardt

Nowy kontrakt Pauliny Maj-Erwardt

fot. Michał Szymański

Grupa Azoty Chemik Police przedłużył umowę z Pauliną Maj-Erwardt. To piąta siatkarka, która zagra w barwach Chemika w sezonie 2020/21. Wcześniej informowaliśmy o Marlenie Kowalewskiej, Idze Wasilewskiej, Martynie Grajber i Wilmie Salas.

Doświadczona libero dołączyła do drużyny przed rozpoczęciem minionego sezonu. Zagrała w 79 setach LSK, utrzymując przyjęcie na poziomie 54,89%. Dało jej to piąte miejsce wśród najlepiej odbierających w lidze. To drugi pobyt Pauliny Maj-Erwardt w Policach. Sumując oba rozegrane u nas sezony, zdobyła dwa mistrzostwa, dwa puchary i dwa Superpuchary Polski.

Ostatnio rozmawiałyśmy z Martyną Grajber o poprzednim sezonie. Udało się stworzyć – razem ze sztabem, pracownikami klubu – zespół, który funkcjonował w odpowiedni sposób. Każdy zajmował się swoją robotą. My, jako zawodniczki, skupiłyśmy się na graniu. Nie myślałyśmy o trzymaniu szatni, bo atmosfera od początku była dobra. Nie martwiłyśmy się organizacją, bo wszystko było dopięte. Chyba mogę powiedzieć, że to była najlepsza lub jedna z najlepszych drużyn, w której grałam w karierze. Mam nadzieję, że w następnym sezonie uda nam się powtórzyć proces i zbudować podobną ekipę – mówi siatkarka.

Paulina Maj-Erwardt to piąta siatkarka, która zagra w barwach Chemika w sezonie 2020/21. Wcześniej informowaliśmy o Marlenie Kowalewskiej, Idze Wasilewskiej, Martynie Grajber i Wilmie Salas.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved