Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Nowi atakujący w BAS i Lechii, Krispol ma rozgrywającego

fot. Bianka Sawoniuk

Sobota przyniosła kolejne ogłoszone transfery w I lidze mężczyzn. Kacper Wnuk z Gwardii Wrocław będzie nowym atakującym beniaminka z Białegostoku. Nowego zawodnika na prawym skrzydle ma również Lechia Tomaszów Mazowiecki, do której dołączył Mateusz Piotrowski z Norwida. Adam Herbich z drugoligowego zespołu z Rząśni został nowym rozgrywającym Krispolu Września.

Adam Herbich został nowym rozgrywającym Krispolu Września. Zawodnik będzie reprezentował tę drużynę w rozgrywkach TAURON I ligi mężczyzn. Zawodnik ten w poprzednim sezonie występował w barwach LKS Czarni Rząśnia. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach włodarze Krispolu poinformowali o przedłużeniu współpracy z Marcinem Krawieckim, również rozgrywającym.Nowych atakujących przedstawiły drużyny z Białegostoku i Tomaszowa Mazowieckiego. Kacper Wnuk przeniesie się z wrocławskiej Gwardii do zespołu beniaminka. To trzeci nowy siatkarz BAS-u po Karolu Jankiewiczu i Janie Lesiuku. – Bardzo się cieszę, ze będę reprezentował barwy BAS Białystok w przyszłym sezonie. Mam nadzieje, że dostarczymy kibicom wiele pozytywnych emocji – powiedział po ogłoszeniu transferu Kacper Wnuk.

Z kolei Mateusz Piotrowski, który ostatni sezon spędził w barwach Norwida Częstochowa, został zawodnikiem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Wcześniej 29-letni atakujący grał również w AZS-ie Częstochowa, Stali Nysa i MKS-ie Będzin.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: BAS Białystok, inf. własna, tauron1liga.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved