Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowa środkowa w zespole Grot Budowlanych Łódź

Nowa środkowa w zespole Grot Budowlanych Łódź

fot. Grot Budowlani Łódź

W niebiesko-biało-czerwonych zespół Grot Budowlanych Łódź przywitał Martę Pol. Nowa zawodniczka łódzkiego zespołu obok Małgorzaty Lisiak, Dominiki Sobolskiej-Tarasovej oraz Judyty Gawlak stanowić będzie o sile drużyny na środku siatki.

Marta Pol jest wychowanką Pałacu Bydgoszcz. Tam spędziła największą część swojej dotychczasowej siatkarskiej kariery. W Bydgoszczy rozegrała sześć sezonów. Następnie od 2021/22 broniła barw Grupy Azoty Chemika Police, z którym zdobyła złoty medal TAURON Ligi. Dotychczas rozegrała w lidze 144 meczów, w których zdobyła 839 punktów.Bardzo się cieszę, że dołączam do drużyny Budowlanych. Mam nadzieję, że dobrze wkomponuję się w zespół i pomogę w osiągnięciu jak najlepszych wyników – powiedziała Marta Pol.

Marta to solidna środkowa, która ma już doświadczenie w TAURON Lidze i reprezentacji Polski. Z pewnością będzie dla nas wzmocnieniem. Cieszę się, że będzie reprezentowała nasze barwy – dodał prezes klubu Marcin Chudzik.

 

Zobacz również:
Transfery TAURON Ligi 2022/2023

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę