Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Osłabienie beniaminka. Sho Takahashi wciąż walczy z urazem

Osłabienie beniaminka. Sho Takahashi wciąż walczy z urazem

fot. PressFocus

Exact Systems Hemarpol Częstochowa w dalszym ciągu będzie musiała radzić sobie bez Sho Takahashiego. Libero wciąż zmaga się z urazem, którego doznał na początku stycznia. O takiej diagnozie klub poinformował za pośrednictwem social mediów. 

PODSTAWOWE OGNIWO

Sho Takahashi to jeden z zawodników, którzy są autorami sukcesu częstochowskiej drużyny jakim był awans z TAURON 1.Ligi do PlusLigi. Od początku rozgrywek w sezonie 2023/2024 Japończyk spisywał się bardzo dobrze i był podstawowym ogniwem swojej drużyny. Sho Takahashi długo plasował się także w czołówce najlepiej przyjmujących zawodników PlusLigi, utrzymując średnie przyjęcie zagrywki na poziomie 49%. Jednak przed meczem z Projektem Warszawa dotarły  do nas informacje o urazie japońskiego libero.

Teraz częstochowski klub poinformował, że powrót do zdrowia Sho Takahashiego zajmie jeszcze trochę czasu. Do dyspozycji szkoleniowca pozostaje drugi libero Marcin Jaskuła.

Exact Systems Hemarpol Częstochowa, jak do tej pory, wygrał pięć z dwudziestu meczów i plasuje się na trzynastej pozycji w ligowej tabeli.

źródło: Norwid Częstochowa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved