Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nicolas Szerszeń: Jedna, dwie piłki zadecydowały o zwycięstwie bełchatowian

Nicolas Szerszeń: Jedna, dwie piłki zadecydowały o zwycięstwie bełchatowian

fot. Artur Kijewski Indykpol AZS Olsztyn

– Dobrą zmianę dał Robert Taht. Bardzo pomógł on zespołowi z Bełchatowa, a my siedliśmy. Przez jego obecność na boisku nie mogliśmy już tak ruszyć Skry zagrywką. Rywale się nakręcili, zaczęli grać zdecydowanie lepiej – powiedział po porażce w Bełchatowie libero Asseco Resovii Paweł Zatorski.

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów prowadzili już w Bełchatowie 2:0 z PGE Skrą, ale w żadnej z trzech kolejnych odsłon nie przypieczętowali wygranej. – Zabrakło nam energii, którą mieliśmy w dwóch pierwszych setach. Siadła nam zagrywka, a rywale zaczęli lepiej serwować. Straciliśmy stabilność na przyjęciu. Próbowaliśmy walczyć do końca, ale nam nie wyszło. Obie drużyny zagrały bardzo dobrze, ale jedna czy dwie piłki zadecydowały o zwycięstwie bełchatowian w końcówce piątego seta – powiedział przyjmujący ekipy z Podkarpacia Nicolas Szerszeń.Bełchatowian do walki poderwał estoński przyjmujący, który pojawił się na parkiecie w trakcie trwania spotkania. – Dobrą zmianę dał Robert Taht. Bardzo pomógł on zespołowi z Bełchatowa, a my siedliśmy. Przez jego obecność na boisku nie mogliśmy już tak ruszyć Skry zagrywką. Rywale się nakręcili, zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz w tym sezonie spotkamy się na parkiecie i będą to równie ciekawe widowiska – podkreślił libero Resovii Paweł Zatorski.

Pojedynek ze Skrą traktował on jak każdy inny w PlusLidze. Nie odczuwał przed nim dodatkowych emocji. – Dla mnie był to mecz rundy zasadniczej między dwoma zespołami z dużą historią. Tym, co skupiało moją uwagę, była taktyka i sam mecz. Nie myślałem o tym, kto z kim się mierzy, ale o tym, przeciwko komu będę grał na parkiecie – dodał defensywny zawodnik zespołu z Rzeszowa.

Przed podopiecznymi Alberto Giulianiego pojedynek z beniaminkiem z Lublina, który rozkręca się z meczu na mecz. Potrafił między innymi wygrać w Bełchatowie, więc rzeszowianie nastawiają się na ciężką przeprawę. – Do każdego meczu trzeba podchodzić bardzo poważnie. Nie ma łatwych przeciwników. Z takimi rywalami gra się jeszcze trudniej. Mam nadzieję, że dobrze przygotujemy się do tego meczu i zagramy dobre spotkanie – zakończył Nicolas Szerszeń.

źródło: opr. własne, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę