Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Mihajlo Mitić: Oczekuję, że wreszcie pokażemy swój potencjał

fot. PGE Skra Bełchatów

– Oczekuję, że wreszcie pokażemy swój potencjał, ponieważ w poprzednim sezonie byliśmy daleko od naszych pełnych możliwości – mówił Mihajlo Mitić, rozgrywający PGE Skry, który przedłużył swoją umowę z klubem. – o klub, który coś znaczy w świecie siatkówki. Poza tym mam tutaj świetne warunki, dobry poziom treningowy i mogę walczyć o ważne trofea w silnej lidze. Obiecuję, że dam z siebie wszystko i postaram się pomóc zespołowi w każdym możliwym aspekcie. 

Zostajesz w PGE Skrze na kolejny sezon.

Mihajlo Mitić: – I jestem z tego bardzo szczęśliwy! To klub, który coś znaczy w świecie siatkówki. Poza tym mam tutaj świetne warunki, dobry poziom treningowy i mogę walczyć o ważne trofea w silnej lidze. Obiecuję, że dam z siebie wszystko i postaram się pomóc zespołowi w każdym możliwym aspekcie.

W Bełchatowie też ci się dobrze mieszka?

– Tak, już się zaadoptowaliśmy w mieście. To był też ważny powód, dla którego zostaję. Dobrze się żyje w Bełchatowie, nasi synowie poszli do przedszkola i są zadowoleni. Miasto nie jest za wielkie i to mi się podoba. Mamy wszystko, by żyć dobrze.

Jak widzisz przyszły sezon?

– Oczekuję, że wreszcie pokażemy swój potencjał, ponieważ w poprzednim sezonie byliśmy daleko od naszych pełnych możliwości. Mamy jeszcze sporo zapasu, żeby grać lepiej i osiągać więcej. To musi być nasz cel, bo mamy silną drużynę. Ważne jest to, by pozostać zdrowym i każdy dawał z siebie sto procent.

Ponownie zagrasz w jednym zespole ze swoim kolegą, czyli Aleksandrem Atanasijeviciem.

– Tak, to jeden z najbardziej zwariowanych gości, których znam, oczywiście w pozytywnym sensie (śmiech). I oczywiście jeden z najlepszych siatkarzy na świecie. To świetny ruch włodarzy PGE Skry, a Aleks pokaże swoją prawdziwą wartość i poziom, na jakim potrafi grać. Mam nadzieję, że spędzimy w Bełchatowie świetny czas i razem będziemy świętować sukcesy.

Gdzie teraz przebywasz?

– Jestem na zgrupowaniu kadry B reprezentacji Serbii. Trenuję pod okiem trenerów Slobodana Prakljacicia i Dejana Vulicevicia. Bardzo mi tego brakowało, bo jest dla mnie ważne, by być cały czas w formie.

Polska powalczy w igrzyskach olimpijskich, a głównym celem Serbii będą mistrzostwa Europy…

– Polska to jeden z najmocniejszych zespołów na świecie, bez wątpienia. I życzę wam zwycięstwa w Tokio i… srebrnego medalu w mistrzostwach Europy (śmiech).

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę