Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Michał Bąkiewicz: Prawie wszystkie założenia zrealizowane

fot. www.fivb.org

W sobotę 6 czerwca w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem rozpoczęła się pierwsza część zgrupowania kadry juniorów młodszych. Obóz zakończy się w środę po śniadaniu.

Trener Michał Bąkiewicz wielokrotnie podkreślał, że jego podopieczni przystąpili do treningów z ogromną ochotą, widać było, że bardzo na nie czekali. – Z powodu pandemii koronawirusa zawodnicy mieli długą przerwę. Ich chęć  do pracy i zaangażowanie w trening mogły imponować. Zajęcia były prowadzone na bardzo dobrym poziomie, zarówno w czasie ćwiczeń na siłowni, jak i w pracy nad techniką – powiedział trener kadry juniorów młodszych Michał Bąkiewicz.Trener podkreślił, że prawie wszystkie dotychczasowe założenia szkoleniowe zostały zrealizowane. – Niestety, pogoda nie pozwoliła nam raz wyjść w góry. Z powodu deszczu trzeba było zmienić plany – mówi szkoleniowiec.

Wycieczki górskie służyły nie tylko poprawie kondycji. Były też ważnym elementem integracji ekipy. Zaczęło się od zdobycia Nosalu, a później wyjścia w góry, co podkreśla Michał Bąkiewicz, były coraz trudniejsze oraz intensywniejsze.

W dniach 20-29 czerwca zawodnicy i sztab spotkają się w drugiej części zgrupowania, a miejscem zajęć będą obiekty Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS w Spale. Trener Bąkiewicz zamierza powołać tych samych zawodników, którzy trenowali w Zakopanem.

W przypadku juniorów młodszych ME U18 miały odbyć się we Włoszech i w Grecji od 10 do 19 lipca 2020. Mogą zostać odwołane lub przełożone. Jak na razie wiadomo, że anulowano kwalifikacje do tych turniejów.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę