Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maryna Mazenko: Mam nadzieję, że będziemy dalej walczyć

Maryna Mazenko: Mam nadzieję, że będziemy dalej walczyć

fot. Michał Szymański

– Jest mi bardzo miło, że mogę tu grać. W trakcie sezonu pojawiła się ta opcja, żeby zostać w Polsce i zagrać w Tarnowie. Jestem bardzo zadowolona, dziewczyny i trener mają do mnie miłe podejście, jak coś trzeba to mi tłumaczą – powiedziała po meczu nowa siatkarka Roleskiego Grupy Azoty Tarnów Maryna Mazenko. 

Siatkarka przeszła do Tarnowa z wycofanej z TAURON Ligi Legionovii i już w pierwszym meczu zaliczyła debiut na boisku, prezentując się nieźle, mimo przegranego meczu. – Mój występ tak naprawdę zależy od wszystkich dziewczyn, od atmosfery, w której bardzo dobrze się pracuje. Mam nadzieję, że będziemy dalej walczyć i będzie coraz lepiej. Teraz przed tarnowiankami bardzo trudny sprawdzian, bo do Tarnowa przyjedzie wicemistrz Polski Developres Bella Dolina Rzeszów, ale ukraińska środkowa spokojnie podchodzi do kolejnych meczów. – Teraz będziemy się przygotowywać na następny mecz, żeby móc powalczyć – zakończyła Mazenko.

źródło: opr. własne, Roleski Grupa Azoty Tarnów - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę