Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Martyna Łukasik w Chemiku na kolejny sezon

fot. lsk.pls.pl

W barwach Grupy Azoty Chemika Police wciąż będzie występowała Martyna Łukasik. Dla skrzydłowej będzie to już trzeci sezon w zachodniopomorskiej drużynie. Jest ósmą zawodniczką z przedłużonym kontraktem.

W poniedziałek Grupa Azoty Chemik Police ogłosił kolejną zawodniczkę, która będzie występowała w jego barwach w sezonie 2020/2021. Jest nią Martyna Łukasik, która może grać zarówno na pozycji atakującej, jak i przyjmującej. W minionych rozgrywkach w rundzie zasadniczej pojawiła się na boisku w 65 setach, w których zgromadziła na swoim koncie 105 punktów. Sezon 2020/2021 będzie dla niej już trzecim spędzonym w zespole z Polic. Wcześniej zdobyła z nim Superpuchar, dwa Puchary Polski oraz mistrzostwo kraju.– Poprzedni sezon był dla mnie bardzo ważny. Dużo pracowałam nad sobą. Uważam, że udało mi się rozwinąć zarówno sportowo, jak i w sferze mentalnej. Trener bardzo mi pomagał, szczególnie w tej drugiej kwestii. Pracuję również nad przyjęciem, nad cierpliwością w tym elemencie – powiedziała Martyna Łukasik.

Przypomnijmy, że Martyna Łukasik jest kolejną zawodniczką, która przedłużyła współpracę z Chemikiem. Wcześniej na podobny krok zdecydowały się: Marlena Kowalewska (rozgrywająca), Paulina Maj-Erwardt (libero), Natalia Mędrzyk, Wilma Salas i Martyna Grajber (przyjmujące), a także środkowe – Iga Wasilewska i Katarzyna Połeć.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2020/2021

źródło: Chemik Police TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved