Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Marek Kardoš odchodzi z kadry Słowacji

Marek Kardoš odchodzi z kadry Słowacji

fot. Joanna Skólimowska

Po nieudanych kwalifikacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy Marek Kardoš kończy swoją przygodę jako selekcjoner reprezentacji Słowacji mężczyzn. Na czwartkowym posiedzeniu Rady Przedstawicieli SVF, członkowie SVF RR omówili szczegóły i analizy po kwalifikacjach do ME.

Odbyłem bardzo otwartą rozmowę z trenerem Kardošem, który podczas czwartkowej sesji wziął odpowiedzialność za nieosiągnięty cel związany z nieudanymi kwalifikacjami. Po obopólnym porozumieniu z SVF trener zakończył swoją pracę ze skutkiem natychmiastowym. Muszę przyznać, że żałuję, że drużyna nie awansowała, ale jednocześnie jest to moment dla męskiej siatkówki, który zmusza do dogłębnego przemyślenia i przygotowania nowych kroków. Chciałbym podziękować trenerowi Kardošowi za jego pracę, ale muszę przyznać, że nadal czuję ogromne rozczarowanie, ale to też daje ważny impuls. Jednocześnie pragnę poinformować, że rada przedstawicielska zdecydowała, że ​​ogłosimy procedurę selekcyjną, o czym poinformujemy w przyszłym tygodniu, po posiedzeniu Rady Dyrektorów SVF – powiedział prezes SVF Marek Rojko.Jednocześnie, na podstawie umowy z prezesem SVF Markiem Rojko, trener Kardoš będzie pełnił funkcję głównego trenera projektu SVF w Trenczynie do 30 czerwca 2023 r., z możliwością kontynuacji po umowie. Marek Kardoš prowadził reprezentację narodową przez ostatnie trzy lata i wraz z drużyną wystartował w  zeszłorocznych mistrzostwach Europy.

źródło: inf. własna, svf.sk

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę