Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maciej Biernat pozostanie trenerem Budowlanych Łódź na kolejny sezon

Maciej Biernat pozostanie trenerem Budowlanych Łódź na kolejny sezon

fot. Michał Szymański

W sezonie 2022/23 zespół Grot Budowlanych Łódź poprowadzi Maciej Biernat. To nie pierwszy sezon łódzkiego szkoleniowca w roli pierwszego trenera. Stery przejął w lutym 2022 roku. Swoją przygodę w niebiesko-biało-czerwonych rozpoczął w 2014 roku jako statystyk drużyny. Następnie przez trzy sezony od 2019/20 pełnił funkcję drugiego trenera.

Z zespołem Budowlanych Maciej Biernat zdobył dwa wicemistrzostwa Polski (2017, 2019), brązowy medal mistrzostw Polski (2018), Puchar Polski (2018), Superpuchar Polski (2017, 2018) Superpuchar PLS 2015-2020 oraz trzecie miejsce w PreZero Grand Prix PLS (2020).Oprócz pracy w łódzkim klubie, szkoleniowiec angażuje się w siatkówkę plażową. Dwukrotnie jako członek sztabu kadry narodowej obecny był na igrzyskach olimpijskich w Rio i Tokio. – Nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu, w którym od samego początku będę pełnił rolę pierwszego trenera Grot Budowlanych Łódź. Cieszę się na nowe wyzwania i jestem szczęśliwy, że mogę je realizować w klubie z mojego rodzinnego miasta, a będzie to dziewiąty sezon w Budowlanych – powiedział Maciej Biernat.

– Maciek spędził w naszym klubie wiele lat i zna go jak mało kto. Z roku na rok rozwija się, a ostatni sezon pokazał, że jest gotowy by prowadzić zespół na najwyższym poziomie. Cieszę się, że zostaje z nami – powiedział prezes klubu Marcin Chudzik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę