Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejne transfery w klubach zaplecza PlusLigi

Kolejne transfery w klubach zaplecza PlusLigi

fot. Katarzyna Antczak

I-ligowe kluby męskie ogłosiły kolejne transfery. W zespole beniaminka z Podlasia doszło do pożegnania z Kamilem Grzybkiem. Do klubu z Sulęcina dołączył młody Aleks Kłysz. Z kolei Mickiewicz Kluczbork ogłosił przedłużenie kontraktu z Michałem Łysiakiem.

Z ekipy beniaminka BAS-u Białystok odszedł Kamil Grzybek. W mediach społecznościowych białostocki klub napisał:Drużyna oraz Trener cenił Twoje zaangażowanie, osobowość i chęć do pracy! Ciężka praca przynosi efekty , które było widać w ubiegłym sezonie! Mamy nadzieję, że z każdym sezonem będziesz rozwijał skrzydła i już niedługo widzimy się w BAS Białystok.

Do Olimpii Sulęcin dołączył młody środkowy Aleks Kłysz. Mierzący dwa metry środkowy jest perspektywicznym zawodnikiem, który ostatnie dwa sezony grał w Sobieskim Żagań.

Na kolejny sezon w zespole z Kluczborka pozostał jego wychowanek Michał Łysiak. Dla tego wychowanka kluczborskiego klubu będzie to trzeci sezon jaki rozegra w barwach Mickiewicza. Zawodnik występuje na pozycji libero.

Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn

źródło: BAS Białystok - Facebook, Mickiewicz Kluczbork - Facebook, Olimpia Sulęcin Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę