Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: Hit kolejki w Bydgoszczy

I liga M: Hit kolejki w Bydgoszczy

fot. tauron1liga.pl

LUK Politechnikę Lublin czeka w środę drugi mecz w 2021 roku. Lublinianie zmierzą się w Bydgoszczy z BKS-em Visła. Będzie to zaległe spotkanie 15. kolejki TAURON 1. Ligi. Bydgoszczanie to jedyny rywal, z którym w tym sezonie Politechnika jeszcze się w ramach ligi nie mierzyła. W tabeli lublinianie są o pięć punktów przed Visłą, ale ich rywale mają o jeden mecz rozegrany mniej. 

Przed LUK Politechniką Lublin szesnasty mecz ligowy w tym sezonie i drugi w 2021 roku. Ostatnie spotkanie rozegrali 6 stycznia w Kluczborku. Ich rywalem był zespół Mickiewicza, który wygrał 3:1.W tym meczu nie zagraliśmy najlepiej. Wyciągnęliśmy wnioski i liczymy, że przeciwko drużynie z Bydgoszczy zaprezentujemy się tak, jak potrafimy najlepiej, a tym samym sięgniemy po pierwsze zwycięstwo w 2021 roku – powiedział Konrad Stajer, środkowy LUK Politechniki Lublin.

Natomiast drużyna prowadzona przez Marcina Ogonowskiego rok 2021 rozpoczęła w Jaworznie, gdzie skonfrontowała się z miejscowym MCKiS-em. W tym meczu BKS Visła pokonała rywali 3:1 i sięgnęła po dwunasty triumf w sezonie 2020/2021. – Myślę, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Visła to nasz sąsiad z tabeli i jeden z kandydatów do awansu do PlusLigi. Dzieli nas tylko pięć punktów, więc nie ulega wątpliwości, że przed nami niezwykle istotne starcie. Wierzę, że tym razem wrócimy do Lublina z pełną pulą – dodał Konrad Stajer.

źródło: lkpslublin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved