Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Liga chińska zmienia przepisy, kluby będą miały problem

Liga chińska zmienia przepisy, kluby będą miały problem

fot. FIVB

Chiński kierunek jest ostatnio popularny nawet wśród topowych graczy. To się wkrótce może zmienić. W lidze chińskiej zmienione zostały zasady dotyczące występów obcokrajowców. Na razie potwierdzono to w lidze kobiet, ale najprawdopodobniej również męskie rozgrywki zostaną objęte nowymi przepisami.

Według nowych regulacji jednocześnie na boisku będzie mogła się znajdować tylko jedna zawodniczka spoza Chin. Po raz kolejny kluby zostały postawione przed faktem dokonanym, ponieważ większość drużyn czołówki zdążyło już podpisać kontrakty z dwójką zagranicznych siatkarek. Tak jest między innymi w Szanghaju, gdzie umowy podpisały Jordan Larson i Kim Yeon-Koung. Również męska drużyna Szanghaju prawdopodobnie będzie miała ten sam problem, bowiem w ich szeregach są Filippo Lanza Luca Vettori.

źródło: ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę