Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Libero i przyjmujący opuszczają zespół z Olsztyna

Libero i przyjmujący opuszczają zespół z Olsztyna

fot. Klaudia Piwowarczyk

W Indykpolu AZS-ie Olsztyn cały czas trwa kompletowanie składu. Choć już informowaliśmy, że jeden z siatkarzy, który bronił barw olsztyńskiej ekipy przenosi się do I ligi, to teraz klub oficjalnie pożegnał Dawida Sokołowskiego. Z zespołem pożegnał się także wieloletni libero – Jakub Zabłocki.

Niespełna 20-letni Dawid Sokołowski w olsztyńskim klubie grał od 2016 roku, zbierając pierwsze szlify w seniorskiej siatkówce. W PlusLidze występował z nim przez trzy ostatnie sezony. W tym czasie był głównie zmiennikiem i zagrał w dziewięciu spotkaniach (11 setach) minionych rozgrywek.  W sezonach wcześniejszych nie miał okazji do występów w PlusLidze. Teraz na zasadzie wypożyczenia zagra w I lidze i będzie występował w Lechii Tomaszów Mazowiecki.Kolejnym siatkarzem, który pożegnał się z Indykpolem AZS-em Olsztyn jest Jakub Zabłocki. Libero przez pięć ostatnich sezonów grał w olsztyńskim zespole. Na razie nie wiemy nic na temat ewentualnych dalszych kroków w jego karierze.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2020/2021

 

 

źródło: indykpolazs.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę