Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Lana Scuka: Jestem pod wrażeniem atmosfery derbów

Lana Scuka: Jestem pod wrażeniem atmosfery derbów

fot. Michał Szymański

Dla Lany Scuki niedzielny mecz z Grotem Budowlanymi łódź to były pierwsze derby Łodzi. Jakie wrażenie zrobiło na niej to spotkanie? – Jestem pod wrażeniem tej atmosfery, którą mogliśmy zobaczyć. Kibice zrobili naprawdę świetną robotę i z pewnością przyczynili się do tego wyniku i dali nam energię. Cieszę się, że mogłyśmy im to oddać i myślę, że wykonaliśmy dobrą pracę – powiedziała.

Przyjmująca ŁKS-u Commercecon Łódź podkreśliła, że w tym meczu najważniejsze było zwycięstwo. – Wygraliśmy 3:0 i myślę, że wszyscy marzyli o takim właśnie wyniku, dlatego najważniejsze jest, że osiągnęliśmy upragniony cel.W meczu derbowym emocje zawsze ogrywają ważną rolę. Podkreślał to po spotkaniu również Alessandro Chiappini. – Derby to zawsze wyjątkowy mecz i widziałem, jak podczas przygotowań emocje rosną i chcieliśmy zagrać dobrze w tym spotkaniu przed tą fantastyczną publicznością. Oni zawsze są wyjątkowi, ale tym razem szczególnie było mnóstwo ludzi i czuliśmy ich wsparcie. Czasem nawet niestety emocje biorą górę. Było trudno, szczególnie, że Budowlani zagrali świetnie. Serwowali i atakowali agresywnie, próbowali grać nad blokiem i dopóki nie dopasowaliśmy do tego obrony, mieliśmy pewne problemy. Powoli zaczynaliśmy grać coraz lepiej, ale trzeba przyznać, że był to trudny mecz, tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wyniku 3:0.

Łódzkie Wiewióry znów nie mają dużo czasu na odpoczynek, bo za chwilę czekają je kolejne dwa mecze – w Lidze Mistrzyń i w TAURON Lidze. – Nie ma teraz przestrzeni na popełnianie błędów. Musimy się dobrze przygotować. Takie mecze, jak te najbliższe są trudne, więc musimy pozostać skoncentrowani podczas przedmeczowych analiz oraz taktycznego i technicznego przygotowania do dwóch najbliższych spotkań. Na szczęście gramy je u siebie, więc ominą nas podróże, co pozwoli lepiej rozplanować przygotowania, ale musimy być uważni i zagrać jak najlepiej – ocenił szkoleniowiec Ełkaesianek.

źródło: inf. własna, ŁKS Volley TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę