Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Klub potwierdza – Kwolek zostaje w Warszawie

Klub potwierdza – Kwolek zostaje w Warszawie

fot. Klaudia Piwowarczyk

Verva Warszawa Orlen Paliwa potwierdziła oficjalnie, że w przyszłym sezonie w jej barwach nadal będzie występować Bartosz Kwolek. Sam zawodnik zdradził tę informację już na początku maja, mówiąc z w jednym z wywiadów, że nigdzie się nie wybiera, kontrakt jest już podpisany, a wcześniejsze plotki o możliwości opuszczenia stołecznego klubu to tylko „kaczki dziennikarskie” wypuszczane dla żartu.

Kwolek był bardzo ważnym punktem drużyny, która do momentu przerwania rozgrywek z powodu koronawirusa, była jednym z głównych faworytów do mistrzostwa.Robiłem sobie jaja, bo kontrakt był już podpisany. Lubię czasem podpuścić i pożartować, tym bardziej że w PlusLidze przed nowym sezonem jest dużo zmian. To były takie śmieszki – powiedział Kwolek na początku miesiąca. – Tęsknię za siatkówką, ale nie za siłownią, którą trzeba robić w trakcie treningów. Chciałbym poodbijać piłeczką. Mam nadzieję, że wszystko się ziści i 1 czerwca będziemy mieli szansę potrenować w Spale – dodał zawodnik Vervy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna, Verva Warszawa Orlen Paliwa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę