Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Konrad Cop zrezygnował z funkcji trenera MOS Wola Warszawa

Konrad Cop zrezygnował z funkcji trenera MOS Wola Warszawa

fot. cev.eu

Z powodu wyjazdu na zagraniczne stypendium naukowe trener Konrad Cop zdecydował o zakończeniu współpracy z drużyną MOS Wola Tramwaje Warszawskie. Od sierpnia 2022 r. z sukcesami prowadzi seniorski zespół MOS Wola.

Konrad Cop pracował przy Rogalińskiej 15 lat. W tym czasie z pasją wychowywał i szkolił kolejne pokolenia siatkarskie zdobywając przy tym kilkukrotnie najwyższe laury w młodzieżowej siatkówce. Od sierpnia 2022 r. z sukcesami prowadzi seniorski zespół MOS Wola.W okresie przejściowym trener Cop pokieruje zespołem w tandemie z nowym trenerem podczas najbliższych spotkań ligowych oraz zespół KU AZS MANS w nadchodzących finałach AMPP w Lublinie, aby docelowo oddać obowiązki pierwszego szkoleniowca.

źródło: MOS Wola Warszawa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę