Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kinga Stronias: Docieramy się i mamy wspólny cel

Kinga Stronias: Docieramy się i mamy wspólny cel

fot. Michał Szymański

– Trochę już tęsknię za wakacjami, mimo że niedawno się skończyły, ale z drugiej strony cieszę się, że zaczynamy pracować i wróciłyśmy do rytmu treningowego. Robimy to, co kochamy i bardzo się z tego cieszę – skomentowała pierwszą część okresu przygotowawczego Kinga Stronias. 

Siatkarka, która będzie reprezentować barwy UNI już czwarty sezon z rzędu dobrze ocenia atmosferę w klubie. – Na treningach atmosfera jest dość luźna. Poznajemy się pomimo różnego pochodzenia, narodowości i wieku. Docieramy się, mamy wspólny cel, więc ta komunikacja jest ułatwiona, bo wszyscy dążymy do tego samego.– Niedługo zaczynamy nasze pierwsze spotkania i mam nadzieję, że zobaczymy się z kibicami w hali – zakończyła zawodniczka.

źródło: inf. własna, Uni Opole - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę