Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kibice Cuprum Lubin chcą dymisji prezesa klubu

Kibice Cuprum Lubin chcą dymisji prezesa klubu

fot. Cuprum Lubin - Facebook

Pięć zwycięstw, 15 porażek i odległe 11. miejsce w PlusLidze. To aktualna pozycja siatkarzy Cuprum. Podczas meczu z Indykpolem AZS Olsztyn kibice głośno wyrazili sprzeciw wobec działań prezesa klubu. Zdaniem fanów to Tomasz Tycel odpowiada za fatalne wyniki drużyny i powinien podać się do dymisji. 

– Nie trzeba być ekspertem sportowym, żeby zobaczyć, jakie mamy wyniki sportowe od czterech lat. To jest równia pochyła od momentu, kiedy prezesem jest pan Tomasz. Boli nas to, co dzieje się wewnątrz klubu. Słabo jest rozwinięty marketing i public relations. Jest też wiele innych czynników, które wpływają na to, jak klub jest postrzegany w mediach i jaka jest frekwencja na trybunach. Chcemy, aby prezes odszedł i przyszedł ktoś inny – powiedział Artur Cholewa, prezes klubu kibica Cuprum Lubin.Prezes klubu Tomasz Tycel apeluje o zachowanie spokoju i wstrzymanie się z osądami do zakończenia bieżących rozgrywek. – Obecne zachowanie klubu kibica naraża klub sportowy Cuprum na szkody wizerunkowe i materialne. To szerzenie takiego czarnego PR-u. Doprowadza to do nadmiernej eskalacji nieistniejącego konfliktu między Cuprum a klubem kibica. A co do mojej dymisji? To Rada Nadzorcza o tym decyduje. Na podsumowanie przyjdzie czas po zakończeniu rozgrywek. Ja i wszyscy w klubie robimy wszystko, aby wyniki drużyny były jak najlepsze – powiedział Tycel.

W ostatnim ligowym spotkaniu zespół Cuprum wygrał we włąsnej hali 3:2 z LUN Lublin i awansował na 11. miejsce w tabeli.

źródło: miedziowe.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę