Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kamila Witkowska: W święta nie możemy odpocząć, bo trzeba być w treningu

Kamila Witkowska: W święta nie możemy odpocząć, bo trzeba być w treningu

fot. Michał Szymański

– Na święta przyjedzie do mnie mąż i ten czas spędzimy razem. Będą to inne święta niż dotychczas były, ale wiadomo, że jesteśmy teraz na takim etapie, że musimy się skupić na tym, żeby dobrze grać. Dlatego nie możemy się rozpraszać, wyjeżdżać i za dużo odpoczywać, bo cały czas musimy być w treningu – powiedziała środkowa ŁKS-u Commercecon Łódź Kamila Witkowska podczas tradycyjnego przedświątecznnego spotkania tego zespołu. 

Zawodniczki ŁKS-u podczas robienia pisanek opowiedziały o swoich świątecznych planach, a zagraniczne siatkarki nieco przybliżyły tradycje świąteczne w ich krajach.W tym sezonie kalendarz sprawił, że święta wielkanocne część zespołów PlusLigi i TAURON Ligi spędzi w halach i siłowniach, przygotowując się do najważniejszych meczów w sezonie. To sprawiam że zawodnicy i zawodniczki w większości nie spędzą świąt z rodzinami, ale planują nieco domowej atmosfery w miejscach, gdzie będą spędzać święta. – Tak się w tym roku ułożyło, że spędzę tę święta z przyjaciółką i jej rodziną, więc moim wkładem będzie upieczenie mazurka i ciasta pod malinową chmurką – zdradziła Angelika Gajer.

Do domu nie wyjedzie też Valentina Diouf, którą ominie… tradycyjna próba spotkania z przyjaciółmi w świąteczny poniedziałek. – We Włoszech jest tradycja, że w poniedziałek wielkanocny spotykamy się z przyjaciółmi na grillach, ale zazwyczaj pada, więc tak naprawdę to po prostu próbujemy się spotkać.

źródło: inf. własna, ŁKS Volley TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę