Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kacper Piechocki: Jedziemy, by się bić i zagrać w finale

Kacper Piechocki: Jedziemy, by się bić i zagrać w finale

fot. Paweł Piotrowski - plusliga.pl

– Jedziemy do Kędzierzyna-Koźla po to, by się bić i zagrać w finale – powiedział Kacper Piechocki, libero PGE Skry Bełchatów. Bełchatowianie wyrównali u siebie stan rywalizacji i teraz zmagania wracają do hali ZAKSY. W obecnym play-off PlusLigi tylko jedna para musiała rozegrać trzy mecze, żeby poznać zwycięzcę. Stołeczna VERVA zdołała na wyjeździe przechylić szalę na swoją stronę, pokonując Trefl Gdańsk. 

Na pewno środowy mecz z ZAKSĄ był jednym z lepszych w naszym wykonaniu, bo przecież z Rzeszowem też zagraliśmy dwa dobre spotkania, a wbrew pozorom i w rundzie zasadniczej zdarzyło nam się kilka świetnych meczów. Cieszymy się, że to przypada w tak ważnych momentach i potrafimy to udźwignąć. Fajnie, że doprowadziliśmy do trzeciego meczu, ale to nie jest jeszcze koniec. To nic nie znaczy. Pojedziemy jednak do Kędzierzyna-Koźla z dobrym nastawieniem, by wywalczyć finał – dodał libero Skry.Skra była skazywana na porażkę w dwóch spotkaniach, tymczasem nieoczekiwanie wygrała u siebie z kędzierzynianami. – Zwycięstwo z ZAKSĄ to świetne uczucie, tym bardziej, że w jednym z wywiadów mówiłem, że Kędzierzyn gra najlepszą siatkówkę w Europie, jak nie na świecie. Żeby pokonać takiego rywala, trzeba naprawdę się napracować. My wykonaliśmy świetną pracę drużynową i z tego się cieszymy – skomentował siatkarz Skry.

Decydujące spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu to znów najważniejszy mecz w sezonie. Jedziemy tam po to, by się bić i zagrać w finale. Zrobimy wszystko, żeby tak się stało – zakończył Piechocki.

źródło: opr. własne, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę