Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Julita Piasecka: Jesteśmy gotowe i będziemy walczyć

Julita Piasecka: Jesteśmy gotowe i będziemy walczyć

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź wygrał łódzkie derby, które były pierwszymi na boisku dla Julity Piaseckiej. – Byłam w szoku jeżeli chodzi o publiczność. Kiedyś to ja byłam na trybunie i jeszcze kilka lat temu kibicowałam w derbach, tym mega fajnie było zagrać przed taką publicznością. to ogromne wrażenia i mega emocje – powiedziała młoda przyjmująca Łódzkich Wiewiór.

Po wygranym pierwszym secie, w drugiej partii ŁKS prowadził już 24:21, ale finalnie Budowlani doprowadzili do remisu w meczu. Według Piaseckiej podopieczne Michala Maska przegrały tę końcówkę w głowach. – Szkoda tego drugiego seta. Czasem tak jest. Kiedy myśli się, że się wygra, to ponoszą emocje i tak to niestety wygląda, że wkradają się błędy, ale na szczęście podniosłyśmy się. Teraz przed łodziankami kolejne trudne spotkania. Już w środę będą chciały w rewanżu na Węgrzech przypieczętować awans do 1/8 Pucharu CEV, a później czeka ich starcie z coraz lepiej spisującą się IŁ Capital Legionovią. – Wydaje mi się, że jesteśmy gotowe na te mecze. Będziemy walczyć. Przed nami spotkanie na Węgrzech i w ogóle mecz za meczem, więc jest trochę ciężko fizycznie, ale myślę, że damy radę i pokażemy, na co nas stać. 

źródło: inf. własna, ŁKS Volley TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę