Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Joshua Tuaniga: Nie mogę doczekać się powrotu na parkiet

Joshua Tuaniga: Nie mogę doczekać się powrotu na parkiet

fot. Klaudia Piwowarczyk

Joshua Tuaniga, rozgrywający Ślepska Malow Suwałki, tuż po przedwczesnym zakończeniu sezonu udał się do Stanów Zjednoczonych. 23-latek przebywa obecnie w swoim rodzinnym domu, w stanie Kalifornia.

To, że tęsknisz za siatkarskimi rozgrywkami i boiskiem, wydaje się być niemal pewne. Czy masz podobne odczucia jeśli chodzi o kibiców?Joshua Tuaniga: Oj tak! Bardzo tęsknię za kibicami z Suwałk, zwłaszcza, że nie byliśmy w stanie zakończyć sezonu. Mam jednak nadzieję, że wszyscy są zdrowi i bezpieczni w tych trudnych czasach, z jakimi przyszło nam się zmierzyć. Nie mogę doczekać się powrotu na parkiet.

W ostatniej rozmowie zapytaliśmy Andreasa, twojego kolegę z drużyny, o sposoby na utrzymanie dobrej formy. Jego receptą jest bieganie i ćwiczenia typowo siłowe, z użyciem sprzętu do fitnessu. Jak to wygląda u ciebie? 

No proszę! Ja natomiast, aby zachować formę fizyczną, ćwiczę głównie w domu z rodziną. Mam na myśli nie tylko ćwiczenia, które wykonuje się zazwyczaj na siłowniach, ale również typowo porządkowe sprawy wokół domu. Przyjemne z pożytecznym. Bardzo ważne jest także utrzymanie zdrowej i zbilansowanej diety.

Jesteś w trakcie okresu typowo wakacyjnego, wolnego od profesjonalnej siatkówki. Jaką macie pogodę w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w kojarzącej się z gorącym Słońcem Kalifornii? 

Trudno jest narzekać na pogodę, kiedy wychodząc z domu nie potrzebujesz kurtki i długich spodni (śmiech). Jest naprawdę ciepło.

Jak wygląda sytuacja związana z koronawirusem w stanie Kalifornia? Czy obostrzenia są podobne do tych, które wprowadzono w Polsce?

Nadal nie możemy swobodnie poruszać się po mieście (przyp. Long Beach), ze względu na zalecenia gubernatora. Nie działa również wiele firm, które bardzo powoli, ale stają jednak na nogi. Wciąż jest wiele obostrzeń, do których musimy się dostosowywać. Władze „dmuchają na zimne”.

 

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę