Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Halkbank nie zwalnia tempa – Turcy zakontraktowali kolejną gwiazdę

Halkbank nie zwalnia tempa – Turcy zakontraktowali kolejną gwiazdę

fot. Klaudia Piwowarczyk

Halkbank Ankara ściągnął do zespołu na najbliższe rozgrywki holenderską gwiazdę Nimira Abdel-Aziza. Atakujący ostatnie pięć sezonów spędził w lidze włoskiej, by później na chwilę zagrać w Paykanie Teheran. Teraz Holender ma zamiar podbić ligę turecką.

Turecka liga dotychczas stała w cieniu swojej żeńskiej odpowiedniczki, ale Halkbank Ankara najwyraźniej postanowił zrobić kolejny krok naprzód w podnoszeniu poziomu męskich rozgrywek. Już wcześniej w kontrowersyjnych okolicznościach zawodnikiem klubu z Ankary został Micah Ma’a, który wciąż jest według działaczy GKS-u związany kontraktem z katowickim zespołem.Dziewięciokrotni mistrzowie Turcji ogłosili przybycie jednego z najbardziej wybuchowych graczy dzisiejszej siatkówki. Tym samym po pięciu latach we Włoszech (z krótką przygodą w irańskim Paykan Teheran) holenderski bombardier zmienił otoczenie, w którym będzie próbował powtórzyć fantastyczne wyniki z ostatnich lat.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę