Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Halkbank Anakara oficjalnie ogłosił Micaha Ma’a

Halkbank Anakara oficjalnie ogłosił Micaha Ma’a

fot. Stal Nysa

Turecki zespół Halkbank Spor Kulübü Ankara oficjalnie ogłosił Micaha Ma’a jako swojego zawodnika w sezonie 2022/2023. – Jestem dumny z koszulki, którą noszę – powiedział Amerykanin po podpisaniu kontraktu z tureckim klubem i dodał, że nie miał wątpliwości, co do swojej decyzji, gdy otrzymał ofertę z Halkbanku.

Rozgrywający powiedział również, że cele klubu pokrywają się z jego indywidualnymi. –  Będę ciężko pracować, aby przyczynić się do sukcesu mojego zespołu, który chce się rozwijać w trzech pucharach.Tymczasem jeszcze niedawno wszyscy w PlusLidze spodziewali się, że Amerykanin powróci na kolejny sezon do GKS-u Katowice, z którym miał ważną umowę na sezon 2022/2023. Trener Grzegorz Słaby zaznaczył nawet, że w szatni została torba z rzeczami Micaha Ma’a. W klubie z Katowic podkreślają, że zawodnik miał możliwość zrezygnować z drugiego roku współpracy, ale nie zgłosił tego w terminie określonym w podpisanym transferze i według zapisów obowiązuje go umowa z GKS-em. O sytuacji pod względem prawnym opowiedział w połowie sierpnia Jakub Bochenek, dyrektor siatkarskiej sekcji w GKS-ie Katowice (pisaliśmy o tym TUTAJ). Na oficjalne rozwiązanie tej sprawy przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać.

źródło: Halkbank Anakara - Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę