Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Gwiazda serbskiej siatkówki na razie poza kadrą

Gwiazda serbskiej siatkówki na razie poza kadrą

fot. Michał Szymański

Reprezentacja Serbii kobiet rozpoczęła przygotowania do mistrzostw świata FIVB, które odbędą się w Holandii i Polsce od 23 września do 15 października. W kadrze zabrakło jednego, ważnego nazwiska.

Włoch Daniele Santarelli, trener reprezentacji Serbii, zaprosił na przygotowania do kolejnych mistrzostw świata 17 zawodniczek, wśród których brakuje jednego, ważnego nazwiska. Legendarna rozgrywająca Maja Ognjenović nie znajduje się na liście Santarellego. Jedna z najlepszych zawodniczek na tej pozycji na świecie, jak się wydaje, wciąż ma wątpliwości co do udziału w imprezie, w której jej drużyna ma na celu obronę tytułu.Ognejenović nie była również na liście kadry w żadnym z turniejów tegorocznej Ligi Narodów. – Porozmawiam z Mają w ciągu najbliższych kilku dni i naprawdę nie wiem, jaki będzie wynik tej rozmowy – stwierdził włoski szkoleniowiec.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę