Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Łomacz zostaje w PGE Skrze?

Grzegorz Łomacz zostaje w PGE Skrze?

fot. PGE Skra Bełchatów

Miała być Warta, albo Brazylia, a będzie… PGE Skra Bełchatów. Jak dowiedział się serwis lodzkisport.pl Grzegorz Łomacz zostaje na kolejny sezon w bełchatowskim klubie.

Grzegorz Łomacz, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników PGE Skry Bełchatów, wicemistrz świata i kapitan dziewięciokrotnych mistrzów Polski, po sezonie był załamany. Jeden z najbardziej utytułowanych ligowców miał ważny kontrakt ze Skrą, a klub mógł przestać istnieć.– Nie jest to komfortowa sytuacja, ponieważ faktycznie obecnie umowy podpisuje się bardzo szybko. Już w tym momencie dużo trudniej jest o znalezienie dobrego klubu. Co przyniesie przyszłość? Nie wiem. Może zostanę, może nie zostanę. Czekam na rozwój wydarzeń – mówił po ostatnim meczu w sezonie.

Wg serwisu lodzkisport.pl rozgrywający wypełni kontrakt ze Skrą. Prawdopodobnie jego zmiennikiem będzie Wiktor Nowak, 24-latek, który poprzedni sezon spędził w Czarnych Radom.

Pozostanie Grzegorza Łomacza to jeden z promyków nadziei dla PGE Skry Bełchatów. Kibice bełchatowskiej drużyny na pewno w jej szeregach nie zobaczą na boisku Roberta Milczarka i Dawida Guni, którzy zdecydowali się zakończyć karierę. Po nieudanym sezonie odchodzą Aleksandar Atanasijević, Dick Kooy, Karol Kłos, Mateusz Bieniek i Filippo Lanza, a to jeszcze nie jest koniec pożegnań w PGE Skrze. W przyszłym sezonie skład drużyny mocno się zmieni, a kibice od nowego zespołu z pewnością będą oczekiwali zdecydowanie lepszego wyniku.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2023/2024

źródło: inf. własna, lodzkisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę