Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Giovanni Guidetti: Cały czas byliśmy w grze, choć popełnialiśmy proste błędy

Giovanni Guidetti: Cały czas byliśmy w grze, choć popełnialiśmy proste błędy

fot. FIVB

– W Ankarze panowała wspaniała atmosfera, którą stworzyli kibice. Widzowie, którzy śledzili ten mecz w telewizji, oglądali spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Gratulacje dla naszego przeciwnika. Grali świetnie. Oczywiście chciałbym podziękować mojej drużynie i moim zawodniczkom – powiedział po wygraniu Pucharu Turcji trener VakifBanku Stambuł Giovanni Guidetti.

– Przez cały czas byliśmy w grze, chociaż czasami popełnialiśmy proste błędy. Odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo z bardzo silnym przeciwnikiem. Gratuluję moim zawodniczkom i sztabowi, że w żadnym momencie nie stracili wiary w zwycięstwo – dodał trener.Przemawiając po meczu, dyrektor generalny VakıfBank i prezes klubu Abdi Serdar Üstünsalih powiedział: – Nasze spotkania z Fenerbahçe Opet stały się teraz klasykiem. Dziś znowu oglądaliśmy mecz siatkówki na wysokim poziomie. Ankara zajmuje w tym sezonie szczególne miejsce w naszej historii. To już drugi raz, kiedy podnosimy tu trofeum. Jestem dumny z naszych sportowców, sztabu i zespołu administracyjnego, którzy osiągnęli wszystkie swoje cele jeden po drugim w takim meczu. Serdecznie dziękuję każdemu z nich. Idziemy do przodu bardzo mocnymi krokami na drodze do 5 trofeów. Wierzę, że zapewnimy naszemu krajowi kolejny triumf w Lidze Mistrzyń. Jednak wcześniej koncentrujemy się na finałach ligowych. Mamy wyjątkowy zespół, który nigdy nie przestaje walczyć. Dziś znów nas bardzo uszczęśliwili.

źródło: inf. własna, vakifbanksporkulubu.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę