Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Francuska kolonia w Berlinie?

Francuska kolonia w Berlinie?

fot. Eckhard Herfet berlin-recycling-volleys-de

Francuskie media donoszą, że w Berlin Recycling Volleys w sezonie 2020/2021 będzie francuska kolonia, która będzie składała się z trzech siatkarzy oraz szkoleniowca. Nowym zawodnikiem zespołu z niemieckiej stolicy ma być Timothee Carle.

W polskich mediach niedawno głośno zrobiło się o Berlin Recycling Volleys, bowiem pojawiły się plotki, że klub ze stolicy Niemiec jest zainteresowany grą w PlusLidze. Jednak nie złożył stosownej aplikacji, a w kolejnych rozgrywkach na pewno wystartuje w niemieckiej Bundeslidze. Coraz więcej też wiadomo o składzie w jakim przystąpi do kolejnych rozgrywek. Pewne zmiany w nim zajdą, ale klub stawia także na stabilizację.Francuskie media informują, że w stolicy Niemiec nadal będą występowali dwaj francuscy siatkarze. Pierwszym z nich będzie 35-letni rozgrywający Pierre Pujol, dla którego będzie to już drugi sezon z rzędu, a trzeci z ostatnich czterech, w których bronił będzie barw zespołu z Berlina. O miejsce w podstawowym składzie nadal będzie rywalizował z Siergiejem Grankinem. Na pozostanie w drużynie zdecydował się także Samuel Tuia. Doświadczony przyjmujący spędzi już trzeci sezon w Berlinie. To nie koniec francuskich akcentów w niemieckiej drużynie, bowiem przecież jej szkoleniowcem jest Francuz – Cedric Enard.   

Jakby tego było mało to do Berlin recycling volleys ma dołączyć jeszcze jeden trójkolorowy akcent. Według L’equipe ma nim być grający na pozycji przyjmującego Timothee Carle. Niespełna 25-letni zawodnik ostatnio grał w Serie A, broniąc barw Tonno Callipo Vibo Valentia, a wcześniej występował w rodzimej lidze w GFC Ajaccio i AS Cannes.

źródło: inf. własna, lequipe.fr.

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę