Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Emilia Szubert opuszcza PTPS Piła

Emilia Szubert opuszcza PTPS Piła

fot. Michał Szymański

Enea PTPS Piła pożegnał jak do tej pory dwie zawodniczki. Jako pierwsza klub opuściła Magdalena Saad, która przeniosła się do ŁKS-u. Pilski klub poinformował też o nieprzedłużonej umowie Emilii Szubert.

Emilia Szubert trafiła do klubu z Piły w 2011 roku prosto z SMS-u Szczyrk. To właśnie w pilskim klubie rozrywająca zadebiutowała na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej. Po trzech sezonach spędzonych w Pile, w 2014 roku przeniosła się do Budowlanych Łódź, a następnie do Legionovii, by w sezonie 2016/2017 ponownie wrócić do PTPS-u. Po rocznym urlopie macierzyńskim, w sezonie 2019/2020 znów reprezentowała barwy Enei PTPS-u Piła.W minionym sezonie Szubert na boisku pojawiła się w 18 spotkaniach Ligi Siatkówki Kobiet.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: ptps.pila.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę