Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dusan Petković: W PlusLidze nie ma łatwych meczów

Dusan Petković: W PlusLidze nie ma łatwych meczów

fot. skra.pl

Projekt Warszawa wygrał z Treflem Gdańsk 3:0, a czynniki prowadzące do tego sukcesu wymienił atakujący stołecznej drużyny Dusan Petković. – Według mnie o wyniku tego meczu zadecydowało skupienie od początku i to, że daliśmy z siebie 100% w każdym elemencie. Wiedzieliśmy, co mamy zrobić w tym meczu i cieszymy się, że wygraliśmy przeciwko trudnemu rywalowi 3:0. 

Teraz przed zawodnikami Andrei Anastasiego intensywny okres. Najpierw warszawscy siatkarze zagrają w Suwałkach, a później wyruszą jeszcze dalej na wschód, bo już 1 grudnia czeka ich starcie w Moskwie z Dynamem, a po powrocie do domu będą grali z niezwykle wymagającym Aluronem CMC Warta Zawiercie.– W PlusLidze nie ma łatwych meczów. Musimy być skoncentrowani na każdym spotkaniu. Teraz skupiamy się w pełni tylko na meczu przeciwko Ślepskowi, a po tym pojedynku, będziemy się przygotowywać do meczu z Aluronem – skomentował serbski siatkarz.

źródło: inf. własna, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę