Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dušan Petković dokończy sezon w Katarze

Dušan Petković dokończy sezon w Katarze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Dušan Petković, były siatkarz PGE Skry Bełchatów czy Projektu Warszawa, przenosi się do Kataru, o czym poinformował jego aktualny klub – Pallavolo Padova. Dla 33-latka nie będzie to pierwsza tego typu przygoda. W sezonie 2016/2017 występował w katarskim Ar-Rajjan SC. 

„Sezon dla Dusana Petkovicia jeszcze się nie skończył. Serbski siatkarz wystąpił do klubu o zgodę na dokończenie rozgrywek w Katarze” – napisał klub w oficjalnym komunikacie. Padova zakończyła zmagania we włoskiej ekstraklasie na 10. miejscu i nie wywalczyła awansu do fazy play-off. Klub wyraził więc zgodę na to, żeby Petković zagrał w jednej z katarskich ekip.Dla 33-latka nie będzie to pierwsza tego typu przygoda. W sezonie 2016/2017 występował w katarskim Ar-Rajjan SC. Oprócz tego Dušan Petković grał między innymi we Francji, a w latach 2019-2022 bronił barw polskich klubów – kolejno PGE Skry Bełchatów i Projektu Warszawa.

źródło: pallavolopadova.com, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę