Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > W drugim wewnętrznym sparingu team Wilfredo kontra team Karol

W drugim wewnętrznym sparingu team Wilfredo kontra team Karol

fot. Aleksandra Twardowska

W niedzielę reprezentacja Polski zagrała wewnętrzny sparing. Wszystko przez odwołany w ostatniej chwili przyjazd Estończyków. W pierwszym starciu trener Vital Heynen podzielił swoją kadrę na drużynę Michała Kubiaka i drużynę Fabiana Drzyzgi. W kolejnym spotkaniu kapitanami będą natomiast Wilfredo Leon oraz Karol Kłos. 

Znamy już składy, w których rozegrany zostanie drugi wewnętrzny mecz reprezentacji Polski. Tym razem od imion kapitanów drużyny nazwano Team Wilfredo i Team Karol. Przewodzić zespołom będą ponownie asystenci trenera Vitala Heynena Sebastian Pawlik (Team Karol) i Michał Mieszko Gogol (Team Wilfredo).Team Wilfredo:

Wilfredo Leon
Bartosz Bednorz
Tomasz Fornal
Marcin Komenda
Michał Kubiak
Bartosz Kurek
Jan Nowakowski
Piotr Nowakowski
Damian Wojtaszek

Team Karol:

Karol Kłos
Fabian Drzyzga
Norbert Huber
Dawid Konarski
Bartosz Kwolek
Grzegorz Łomacz
Maciej Muzaj
Artur Szalpuk
Aleksander Śliwka
Paweł Zatorski

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu team Michał okazała się lepsza od team Fabiana, wygrywając 2:1 po dość ciekawym meczu. Ostatni sparing wewnętrzny polskiej kadry zaplanowano na godz. 18:00, a relację telewizyjną przeprowadzi Polsat Sport. Po zakończeniu meczu polscy kadrowicze rozjadą się do klubów i rozpoczną przygotowania do sezonu klubowego.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved