Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Developres zamknął kadrę na najbliższy sezon

Developres zamknął kadrę na najbliższy sezon

fot. Michał Szymański

Developres Rzeszów ogłosił, że kadra na sezon 2022/23 została zamknięta. Tym samym w najbliższych rozgrywkach w barwach klubu będziemy mogli oglądać 13 zawodniczek. Władze klubu w tym roku zdecydowały się na małe zmiany personalne. Sztab szkoleniowy pozostał bez zmian, natomiast z Developresem pożegnały się – Kara Bajema, Bruna Honorio, Dominika Witowska, Gabriela Polańska, Marta Krajewska, Malwina Smarzek.

Do drużyny dołączyły tylko trzy nowe zawodniczki: Weronika Centka, Weronika Szlagowska i Gabriela Orvošová. – W zeszłym roku graliśmy fantastyczną siatkówkę, co skutkowało zdobyciem Superpucharu, Pucharu i wicemistrzostwa Polski, mecze w Lidze Mistrzyń również pokazały, że sztab szkoleniowy na czele ze Stephanem Antigą wykonał doskonałą robotę i stworzył świetny zespół – powiedział wiceprezes klubu Marek Pieniążek.Naszym priorytetem na nadchodzący sezon było utrzymanie jak największej ilości zawodniczek oraz uzupełnienie składu o młode, perspektywiczne, ale już ograne zawodniczki. Udało nam się to w 100%, nasze nowe Rysice idealnie komponują się z zespołem. Obie Weroniki oraz Gabriela to już uznane, choć młode zawodniczki. Liczymy, że nadchodzący sezon będzie co najmniej tak samo udany, jak ten poprzedni – dodał działacz Developresu.

Skład KS Developres Rzeszów na sezon 2022/23:

Rozgrywające:
Katarzyna Wenerska
Julia Bińczycka

Atakujące:
Gabriela Orvošová
Izabella Rapacz

Przyjmujące:
Jelena Blagojević
Ana Kalandadze
Weronika Szlagowska
Katarzyna Bagrowska

Środkowe:
Anna Obiała (Stencel)
Magdalena Jurczyk
Weronika Centka

Libero:
Daria Przybyła
Aleksandra Szczygłowska

Sztab szkoleniowy:
Stéphane Antiga – I trener
Bartłomiej Dąbrowski – II trener
Paulina Peret – kierownik drużyny
Mateusz Janik – statystyk
Artur Płonka – trener przygotowania fizycznego
Piotr Kmiotek- fizjoterapeuta

źródło: developres.rzeszow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę