Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Denis Kaliberda wraca do ligi włoskiej

Denis Kaliberda wraca do ligi włoskiej

fot. Katarzyna Antczak

Denis Kaliberda, który w sezonie  2014/2015 występował w barwach Jastrzębskiego Węgla, w nadchodzących rozgrywkach ponownie zagra w lidze włoskiej. Niemiecki przyjmujący będzie zawodnikiem Top Volley Cisterna. Zawodnik dopiero do pojawił się we włoskim klubie, a już zaliczył debiut w meczu towarzyskim. 

Denis właśnie przyjechał po spędzeniu lata bez drużyny. Wciąż spóźnia się z przygotowaniem do gry, ale już dał swój wkład w naszą grupę – powiedział trener Fabio Soli.Dla Kaliberdy nadchodzący sezon będzie siódmym w lidze włoskiej. Doświadczony zawodnik reprezentował w przeszłości Tonno Callipo Vibo Valentia, Copra Elior Piacenza, Sir Safety Conad Perugia, Cucine Lube Civitanova i Leo Shoes Modena. W tamtejszej lidze wywalczył wicemistrzostwo i mistrzostwo kraju oraz Superpuchar i dwa puchary Włoch. Do swojej kolekcji dołożył cztery medale mistrzostw Niemiec i dwa puchary kraju. W sezonie 2014/2015 bronił barw Jastrzębskiego Węgla.

Z reprezentacją Niemiec Denis Kaliberda wywalczył m.in. brązowy medal mistrzostw świata (2014), złoto Igrzysk Europejskich (2015) oraz srebro mistrzostw Europy (2017).

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę